Spoznajte s nami kapverdský ostrov Sal, jeho zaujímavé miesta, hotely, klady aj zápory, a ďaleko viac.
 
DOMOV PRÍRODA GEOLÓGIA OSTROVA MURDEIRA BURACONA PALMEIRA PEDRA DE LUME SALINAS A KRÁTER SANTA MARÍA
SAL

Domov
Príroda

Geológia

Murdeira

Buracona

Palmeira

Pedra de Lume

Salinas a sopka

Santa María

Nákupy

Fotografovanie

     
UBYTOVANIE

RIU Funana Garopa
OA Belorizonte

Odjo d´Agua

Morabeza

Dunas del Sal

Melia Tortuga

     
REKLAMA
     

 


KAPVERDY

Kapverdské ostrovy sa nachádzajú v Atlantiku, približne 6 hodín priameho letu z Bratislavy na Sal. Najznámejší ostrov tohto súostrovia je tiež popisovaný na týchto stránkach z reálnych skúseností cestovateľa. Stránky sa snažia pomôcť, odporúčať, upozorniť, informovať a najmä byť tu pre všetkých, čo hľadajú odpoveď na svoje otázky.

Kapverdský havo

     
DONATE

Pomohli vám stránky vo výbere, alebo chcete podporiť ich ďalšie fungovanie? Môžete tak spraviť ľubovoľnou čiastkou na: 

     
REKLAMA
     
Hotel Odjo d' Agua * * *

Hotel Odjo d´Agua je veľmi pekný hotel. Je výnimočný v tom že ponúka výnimočnú exotickú architektúru, výborne vybavené izby, niektoré z nich nemajú svoj balkón a výhľad a ponúkajú tak len ubytovanie, no stále ide o udržiavané a čisté izby. Ubytovanie za príplatok má možnosť výhľadu na more a ide o veľmi pekne situované izby. Hotel patrí medzi drahšie hoci má len 3 hviezdy a neponúka all inclusive. Za to hotelová reštaurácia je jedna, ak nie vôbec úplne najznámejšia na ostrove svojimi rybími špecialitami. V reštaurácií nájdete aj priamo akvárium s homármi a morskými rakmi, ktoré si môžete sami vybrať pred úpravou. Posedenie v reštaurácií má krásny výhľad a zaujímavú terasu okolo kužeľovitej budovy s výhľadom na východnú stranu mestečka Santa María. Hotel má aj svoj bazén ukrytý pod kvitnúcimi drevinami, má vlastnú čitáreň so zahraničnou literatúrou a jeho výhodou je určite poloha.

Odjo d Agua hotel

Vzdialenosti
Hotel disponuje vlastnou plážou, ktorá je v porovnaní s inými hotelmi a ich plážami malá, ale dostačujúca. Opäť sa tu môžete tešiť na jemný piesok, niekoľko ležadiel, niekde nádete kamene vo vode, ale dá sa ich vyhnúť, pretože je ich vidieť. Hotel leží priamo pri pobreží, dokonca zachádza do vody. V jeho areáli sa nachádza jeden obchod so suvenírmi a po vyjdení z hlavného vchodu sa ihneď ocitáte v samom centre diania. Mólo sa nachádza tentoraz opačným smerom ako pri hoteloch Oasis Atlantico, či RIU, ale len asi 5 minút chôdze.

Zaujímavosť: hotel patrí medzi najfotografovanejšie miesta Santa Maríe

     


  Autor stránok | Obsah stránok | Copyrght - autorské práva vyhradené

 
 
© všetky práva vyhradené. Použitie akejkoľvek časti webu zakázané. Viac v časti copyright. |  Partneri: Cestovanie magazín, Cestovanie centrum, Zaujímavosti, Host 1Q