Spoznajte s nami kapverdský ostrov Sal, jeho zaujímavé miesta, hotely, klady aj zápory, a ďaleko viac.
 
DOMOV PRÍRODA GEOLÓGIA OSTROVA MURDEIRA BURACONA PALMEIRA PEDRA DE LUME SALINAS A KRÁTER SANTA MARÍA
SAL

Domov
Príroda

Geológia

Murdeira

Buracona

Palmeira

Pedra de Lume

Salinas a sopka

Santa María

Nákupy

Fotografovanie

     
UBYTOVANIE

RIU Funana Garopa
OA Belorizonte

Odjo d´Agua

Morabeza

Dunas del Sal

Melia Tortuga

     
REKLAMA
     

 


KAPVERDY

Kapverdské ostrovy sa nachádzajú v Atlantiku, približne 6 hodín priameho letu z Bratislavy na Sal. Najznámejší ostrov tohto súostrovia je tiež popisovaný na týchto stránkach z reálnych skúseností cestovateľa. Stránky sa snažia pomôcť, odporúčať, upozorniť, informovať a najmä byť tu pre všetkých, čo hľadajú odpoveď na svoje otázky.

Kapverdský havo

     
DONATE

Pomohli vám stránky vo výbere, alebo chcete podporiť ich ďalšie fungovanie? Môžete tak spraviť ľubovoľnou čiastkou na: 

     
REKLAMA
     
Kapverdy stránky: Obsah a štatút

Čítate tieto stránky a pýtate sa, prečo sú vôbec tu a čo je ich cieľom? V prvom rade nie je našim cieľom poskytovať materiál ostatným stránkam, pochybným miestam, špekulantom na webe a novinárom, ktorí necítia potrebu informovať autorov textov a fotografií, že ich prácu používajú na inom mieste a nechávajú si za ňu zaplatiť. V tomto smere sa určite budeme brániť.

Prečo vznikli tieto stránky? Stránky slúžia verejnosti a ich cieľom je informovať o Kapverských ostrovoch, konkrétne o ostrove Sal, podať reálne skúsenosti a prezentovať reálne fotografie z tohto miesta. Stránky nezamlčujú pravdu a informujú pravdivo na základe reálnych skúseností vyplývajúcich nie z jednej návštevy tohto ostrova. Informácie totiž môžu pomôcť rozhodnúť sa ľuďom vycestovať na ostrov v prípade, ak jeho kvality dokážu oceniť. Taktiež môžu odradiť ľudí, ktorí si nájdu čas navštíviť toto miesto a môžu pochopiť, že to nebude to, čo očakávajú, napríklad ak očakávajú prales s papagájmi a bohaté vodopády s nahými krásnymi černoškami. Očakávania sú a môžu byť naozaj rôzne.

Autentickosť
Stránky boli v textovej podobe písané na ostrove Sal v čase leta 2013 na tri krát bez použitia akýchkoľvek zdrojov informácií, sprievodcov, máp a podobne. Vychádzajú výhradne z vlastného poznania a preto je možné, že niektoré zážitky a fakty sa nebudú rovnať s vašimi v inom čase, roku a za iných podmienok.
 

     


  Autor stránok | Obsah stránok | Copyrght - autorské práva vyhradené

 
 
© všetky práva vyhradené. Použitie akejkoľvek časti webu zakázané. Viac v časti copyright. |  Partneri: Cestovanie magazín, Cestovanie centrum, Zaujímavosti, Host 1Q