Spoznajte s nami kapverdský ostrov Sal, jeho zaujímavé miesta, hotely, klady aj zápory, a ďaleko viac.
 
DOMOV PRÍRODA GEOLÓGIA OSTROVA MURDEIRA BURACONA PALMEIRA PEDRA DE LUME SALINAS A KRÁTER SANTA MARÍA
SAL

Domov
Príroda

Geológia

Murdeira

Buracona

Palmeira

Pedra de Lume

Salinas a sopka

Santa María

Nákupy

Fotografovanie

     
UBYTOVANIE

RIU Funana Garopa
OA Belorizonte

Odjo d´Agua

Morabeza

Dunas del Sal

Melia Tortuga

     
REKLAMA
     

 


KAPVERDY

Kapverdské ostrovy sa nachádzajú v Atlantiku, približne 6 hodín priameho letu z Bratislavy na Sal. Najznámejší ostrov tohto súostrovia je tiež popisovaný na týchto stránkach z reálnych skúseností cestovateľa. Stránky sa snažia pomôcť, odporúčať, upozorniť, informovať a najmä byť tu pre všetkých, čo hľadajú odpoveď na svoje otázky.

Kapverdský havo

     
DONATE

Pomohli vám stránky vo výbere, alebo chcete podporiť ich ďalšie fungovanie? Môžete tak spraviť ľubovoľnou čiastkou na: 

     
REKLAMA
     
Hotel Morabeza * * * *

Hotel Morabeza leží v tesnej dostupnosti od hotela Odjo d´Agua. K pláži to má cez promenádu približne asi 50 metrov. Hotel už na prvý pohľad pôsobí veľmi pekne a elegantne. Interiér, recepcia a celé prostredie hotela je veľmi pekné a udržiavané. Hotel je veľmi pekný s udržiavanou zeleňou, v čase jari 2013 sa rekonštruovala časť s ihriskami, ktorá nie je v časti ubytovania a stravovania a tak stavba nijako neruší pobyt.

Hotel Morabeza

Nemá totiž ako a o rekonštrukcii sa skôr klienti dozvedia až po spýtaní sa. Hotel má príjemnú recepciu, herňu pre spoločenské hry a biliard, zaujímavý bazén a príjemné klasické ubytovanie.

Hotel Morabeza

V hoteli bývajú ubytovaní zamestnanci zahraničných firiem, piloti lietadiel, letušky a využíva ho prevažne nemecká a holandská klientela. Hlavný vstup má od parkoviska so závorou a strážcom, ktoré stoja v samom úvode Santa Maríe pri hlavnej ceste, ak by sme tak chceli nazvať začiatok domov a obchodíkov mestečka.

Hotel Morabeza

     


  Autor stránok | Obsah stránok | Copyrght - autorské práva vyhradené

 
 
© všetky práva vyhradené. Použitie akejkoľvek časti webu zakázané. Viac v časti copyright. |  Partneri: Cestovanie magazín, Cestovanie centrum, Zaujímavosti, Host 1Q